Clanını Tanıt Etkinliği Başladı , Clanını Tanıtan Herkese CLAN PREMIUM Hediye [TR/EN]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldmyko

Administrator
Yönetici
Merhaba Değerli ApexMyko Oyuncuları ;

Clan Tanıtım kategorisinde konu açan herkese Clan Premium hediye verilecektir
Tek yapmanız gereken aşağıdaki şartlara uygun şekilde Clanınızı tanıtan bir konu açmak

Şartlar :
  • Konu İsminin Başında [ Clan Tanıtım ] tagı olmalı.
  • Clan gerçek olmalıdır, Sahte clanlar geçersiz sayılacaktır.
  • Oyun Açılışından Sonra Clan, Forumda Belirtilen İsimle Kurulmalıdır.
  • Etkinlik Sonuna Kadar Clan Oyunu Aktif Bir şekilde oynamalıdır.
  • Clanda bulunan üye isimleri konu içerisinde belirtilmelidir. ( Zorunlu Değil ) , (Resim , Video Paylaşımıda Yapabilirsiniz.)
Clan Tanıtımı bölümüne konu açmanız gerekmektedir, Bol Şans

Clan Premium Ödülleri Oyun Açıldıktan Sonra Clan Tanıtım Yapanlara Sırasıyla Gönderilecektir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hello Dear ApexMyko Players;

Clan Premium will be given to everyone who opens a topic in the Clan Promotion category.
All you have to do is open a topic promoting your Clan in accordance with the terms below.

Terms :

• Topic Name should have [ Clan Promotion ] tag at the beginning.
  • The clan must be real, fake clans will be disqualified.
  • After Game Launch, Clan must be established with the name specified in the Forum.
  • Until the end of the event, the clan must play the Game Actively.
  • The names of the members in the clan should be specified in the subject. ( Not Mandatory ) , (You Can Share Pictures, Videos.)
You need to open a topic in the Clan Introduction section, Good Luck

Clan Premium Rewards Will Be Sent To Clan Promoters In Order After The Game Is Launched.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri