Hesap Güvenliği Hakkında. Önemli Duyuru !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Titan

Administrator
Yönetici
Merhaba OLD MYKO

Lütfen daha önce başka sunucularda kullandığınız şifreleri kullanmayınız. Tüm Sunucularımızda daha önce hiç kullanmadıgınız bir şifre oluşturarak karakterinizi güvende tutabilirsiniz.

Hesabınızın Soyulmasına Yol Açabilecek Nedenler.

1)
Girdiğiniz farklı sunucuların yöneticileri ID ve Şifrelerinize ulaştığı için aynı şifreyi kullandıgınız taktirde hesaplarınızı soyabilirler.

2) İndirmiş oldugunuz Macro vb. 3. parti yazılımlar bilgisayarınıza Keylogger ve Trojen bulaştırmış olabilir. Lütfen bilgisayarınızı lisanslı Anti Virüs programları ile tarayıp bu tarz yazılımlardan uzak durun. (Nod32, KasperSky,Avg)


4) Oyun yöneticileri dahil kimseyle şifrenizi paylaşmayın. GM'ler oyun içerisinde size hiçbir zaman şifrenizi sormazlar.

5) Şifrenizi oluştururken basit ve tahmin edilebilir şifre olmamasına dikkat edin. (Doğum Tarihi , Telefon Numarası vb.)

6) Clandan arkadaşlarınızın nickine benzer açılan fake nicklere dikkat ediniz doğrulamadan itemlerinizi hemen vermeyiniz.

KARAKTER GÜVENLİĞİNİZ İÇİN LÜTFEN ŞİRENİZİ KİMSE İLE PAYLAŞMAYINIZ PANELDEN DEĞİŞTİRİNİZ VE İTEMLERİNİZİ KİTLEYİNİZ AKSİ TAKDİRDE SOYULAN HESAPLAR İLE İLGİLİ İŞLEM YAPILMAYACAKTIR OLD MYKO EKİBİ SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst